🚗 Parkeervorm | Valet |
🌤 Overdekt | Nee |
🕒 Openingstijden | 04:00 - 00:00 |
🔑 Sleutel behouden | Nee |
🔌 Elektrisch opladen auto | Ja |
Flughafen Frankfurt
Frankfurt
60547
Duitsland
Met de FRA-ACCES valetservice reserveert u de makkelijkste manier om te parkeren op Frankfurt Airport. De parkeerplaats FRA-ACCES Valet ligt op ongeveer 15 km van de luchthaven en heeft een laadstation voor elektrische auto's. Tegen meerprijs kan hier gebruik van gemaakt worden. Op de dag van vertrek brengt u uw auto tijdig naar de vertrekterminal op Frankfurt Airport en haalt een medewerker uw auto op en brengt deze naar het buitenparkeerterrein.
Op uw terugreis wordt uw auto ook teruggebracht naar de luchthaventerminal en kunt u zonder stress aan uw reis naar huis beginnen. De valetservice is beschikbaar tussen 04:00 en 21:00. Indien nodig kunt u, tegen meerprijs, ook gebruikmaken van de tank- of autoreinigingsservice van FRA ACCES Frankfurt Airport.
Let op:
Reserveer uw FRA ACCES-parkeerplaats en vermijd het stressvolle zoeken naar een parkeerplaats ter plaatse!
Wij bieden u dezelfde tarieven als de aanbieders, zónder bijkomende reserveringskosten!
30 minuten voor u verwacht aan te komen neemt u telefonisch contact op met het parkeerbedrijf. Het telefoonnummer vindt u op uw reserveringsbevestiging.
De exacte afgiftelocatie bij de vertrekhal / terminal wordt telefonisch overeengekomen, u herkent de chauffeur aan zijn bedrijfskleding.
De chauffeur inspecteert uw auto en noteert alle gegevens. Vervolgens wordt uw auto geparkeerd op het betreffende parkeerterrein en kunt u door naar de vertrekhal.
U belt het nummer dat u op uw reserveringsbevestiging vindt en u bespreekt de exacte ophaallocatie. U inspecteert uw auto en bij akkoord vervolgt u uw reis naar huis.
Eenvoudige procedure met de FRA-ACCES valetservice op de luchthaven van Frankfurt. Lees de volgende instructies voor aankomst- en vertrekdagen om een soepel proces te garanderen.
Bij aankomst: Op de dag van aankomst brengt u uw auto naar de vertrekterminal op de luchthaven van Frankfurt. U dient altijd 60 minuten voor aankomst te bellen, óók als uw aankomsttijd wijzigt. Als u vertrekt vanaf Terminal 1, dan gaat u naar Gate B-6. Of als u vertrekt vanaf Terminal 2, dan gaat u naar Gate E-8. Een vertegenwoordiger van FRA-ACCES haalt uw auto op en brengt deze naar de eerder geboekte parkeerplaats. U bent nu slechts een paar stappen verwijderd van de ingang van de luchthaven.
Bij terugkomst: Bel na het ophalen van de bagage FRA-ACCES Frankfurt Airport en spreek een ontmoetingspunt af zodat het personeel direct verder kan gaan en uw auto terug naar de terminal kan rijden. U vindt het telefoonnummer op uw boekingsbevestiging die u van ons ontvangt.
Weet u nog niet zeker of deze valetservice iets voor u is? Lees dan de beoordelingen van andere klanten en krijg een overzicht van dit aanbod. Heeft u ook gekozen voor FRA ACCES Valet? Dan zien we uw evaluatie graag tegemoet. Zo helpt u op uw beurt toekomstige klanten bij het maken van een beslissing.
Wat zeggen onze klanten
Normaal gebruik ik de luchthaven parkeerplaats maar deze was vol tijdens onze trip. Deze parkeerplaats is niet ver weg ongeveer 15 minuten. We werden bij aankomst meteen naar de luchthaven gebracht. Elektrische auto kon geladen worden voor 40 euro voor de terugreis. Ik was wat huiverig om de sleutel achter te laten van onze relatief nieuwe auto, maar dat ging verder prima (in de kluis). We hoefden nauwelijks te wachten bij het ophalen (je belt als je je bagage hebt). Goed geregeld. Enige kleine minpunt was dat de auto onder een boom stond waar veel 'rommel' vanaf kwam, waardoor de wagen aardig vies was.
Bij FRA-ACCES staat uw auto veilig geparkeerd op een geasfalteerde en verlichte parkeerplaats. Het terrein is omheind om ongeautoriseerde toegang te voorkomen. Ook wordt de parkeerplaats 24 uur per dag bewaakt door camera's. Zo kunt u zorgeloos op reis en heeft u geen omkijken naar uw auto.
Als u de Valet Service van FRA-ACCES heeft geboekt, zijn de volgende aanbiedingen voor u beschikbaar:
Let op: deze aanbiedingen kunnen extra kosten met zich meebrengen. Bespreek dit met het personeel ter plaatse!